+38 (044) 300-17-71+38 (044) 300-17-61

Новости

13 сентября 2018 г.

Духовність

Справи краще за слова говорять про те, що хоче сказати людина

На території спільного українсько-французького підприємства з іноземними інвестиціями «Основа-Солсіф» в одному з приміщень адміністративного корпусу функціонує каплиця ім. Святого Великомученика Георгія Побідоносця.

Шість років тому на території підприємства було проведено перше богослужіння в новому Храмі. У цьому маленькому приміщенні майже щотижня відбуваються молебні, які проводять священнослужителі Свято-Іоанівського монастиря (с. Велика Солтанівка Васильківського району Київської області).
У молебнях можуть взяти участь співробітники та відвідувачі підприємства.
«Шість років тому в нас відбулася розмова, що сприяла втіленню цього задуму. Часу не гаяли. Далі були  справи… Справи краще говорять про  те, що хоче сказати людина, – розповідає заступник директора «ОсноваСолсіф» Краско В. І. – Ми давно дружимо і допомагаємо один одному. Підприємство– монастирю, монастир– підприємству. Ми допомагали з будівництвом монастиря, а монастир підтримує нас духовно».
Традиція споруджувати храми на території підприємств з небезпечним виробництвом існує давно. Перші культові споруди з’явилися на території вугільних шахт. Так, наприклад, Свята Варвара вважається покровителем усіх гірників. Вона зображена на гербі Федерації роботодавців гірників України.

109_5b9a714040930.jpg